O nás - Informace o SMILEX Travel

SMILEX Travel je ryze česká firma. Zajišťujeme služby spojené s cestováním, s vysokou přidanou hodnotou pro korporátní klientelu.

SMILEX Travel je cestovní kancelář, která byla založena profesionály působícími řadu let v cestovním ruchu u cestovních kanceláří a leteckých společností.

SMILEX Travel jsme založili v reakci na potřeby obchodních partnerů, kteří stále více kladou důraz na kvalitu poskytovaného servisu, individuální přístup, spolehlivost cestovního agenta a optimalizaci firemních nákladů - HiO. Optimalizace cestovních nákladů HiO poskytuje revoluční náhled na firemní náklady, kdy se náklady neposuzují v rámci jedné nebo několika cest, ale posuzují se v komplexu nákladů celé firmy.

SMILEX Travel nabízí unikátní způsob spolupráce, který je založen na úplné transparentnosti, který vylučuje jakékoli účtování skrytých poplatků. (Z Evropské studie řízení firemních nákladů jasně vyplynulo, že nepřímé náklady u služebních cest tvoří až 34%).

SMILEX Travel nabízí inovovaný přístup k zajišťování soukromých cest. Na našem cestovatelském portále www.svet-letenek.cz můžete sledovat akční nabídky leteckých společností. Ve chvíli, kdy vás některá z nabídek zaujme, hned si můžete provést rezervaci levné letenky, nebo nás kontaktuje a společně dořešíme vše ostatní.

SMILEX Travel je certifikovanou společností Českého systému kvality služeb.

SMILEX Travel se hlásí k dodržování etického kodexu Asociace českých cestovních kanceláří a agentur.

 

SMILEX Travel - kontakty >>


Vážíte si svých partnerů a klientů?
Odkazujte ze svých webových stránek na profesionály!
Umístěte na své webové stránky odkaz:
<p><a title="Levné letenky online" href="https://www.svet-letenek.cz/">Levné letenky</a>, <a title="letenky levně pro studenty i pro firmy" href="http://www.smilex.cz/">letenky levně</a> a <a title="levná dovolená a zájezdy last minute" href="http://www.dovolene-zajezdy.cz/">levná dovolená a zájezdy</a> od cestovní kanceláře SMILEX.cz</p>

Na rozdíl od většiny internetových prodejců letenek má SMILEX Travel skutečnou - "kamennou" pobočku a zajišťuje klientům přímou podporu.

Levné letenky:

Služby:

Rychlý kontakt:

CK SMILEX Travel Tel.: +420 596 123 456 E-mail: obchod@smilex.cz Skype Me™!

Cestovní výstrahy:

V tuto chvíli nejsou aktuální žádné výstrahy.

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku

a mějte ihned přehled o všech akčních letenkách,
slevách, soutěžích, užitečných typech a ....

Facebook Zavřít