Služební cesty - letenky pro firmy


Firmám, živnostníkům i veřejným institucím nabízíme zajištění kterékoli části služební cesty. Zajistíme vám levné letenky do libovolné světové destinace. Přes naše stránky si také můžete rezervovat další služby, jako je například ubytování, pronájem auta v zahraničí, cestovní pojištění a další služby. Budete-li potřebovat poradit, rádi vám pomůžeme.

Kteroukoli službu můžete poptat i telefonicky nebo e-mailem. Plně respektujeme cestovní politiku našich obchodních cestujících a dodržujeme jejich preference (termíny odletů / čas na cestě / cena). Pro zajištění optimální nabídky hledáme varianty u standardních i nízkonákladových dopravců. V případě zajištění přepravy větších skupin zajišťujeme charterové lety. Pro individuální přepravu je pak k dispozici AeroTaxi.

K rezervování letenek u standardních leteckých společností primárně používáme rezervační systém Amadeus. Mimo to umíme využít jiných prodejních kanálů, přes které je možné získat například ještě levnější letenky nebo časově výhodnější spojení.

Výhody spolupráce:

  • Úspora času vašich zaměstnanců (např. rychlá a variantní nabídka v reakci na vaše požadavky šetří čas těch, kteří službu zajišťují, komplexní a přehledný report zase ušetří čas vašemu finančnímu oddělení).
  • Zkušenosti cestovního konzultanta (cestovní konzultanti SMILEX mají mnohaletou praxi práce s rezervačními systémy, a proto Vám mohou najít ty nejlevnější letenky dle vašeho požadavku).
  • Variantní nabídka (zpracujeme vám několik variant spojení ± 1 den – přímé lety, lety s přestupem, low-cost letecké společnosti, charterové spoje atd.).
  • Kreativní ticketing (proaktivní nabídka jednosměrných letenek, rozdělení letenky po jednotlivých úsecích atp.).
  • Kontrola rezervací před vystavením letenky (nabídneme klientovi levnější variantu, pokud taková bude v okamžiku vystavení letenky existovat).
  • Identifikace možnosti úspor, které lze dosáhnout u jednotlivých leteckých společností formou zpětného bonusu.
  • Technologie podporující vyhledání nejnižší ceny- umožňující zobrazení nejnižší aktuální ceny vč. letenek nízkonákladových leteckých společností.
  • Reporting
  • Osobní přístup, příjemné jednání, spolehlivost, profesionalita

Levné letenky:

Služby:

Rychlý kontakt:

CK SMILEX Travel Tel.: +420 596 123 456 E-mail: obchod@smilex.cz Skype Me™!

Cestovní výstrahy:

V tuto chvíli nejsou aktuální žádné výstrahy.

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku

a mějte ihned přehled o všech akčních letenkách,
slevách, soutěžích, užitečných typech a ....

Facebook Zavřít