Soukromé cesty - Letenky na míru


Cestovní kancelář SMILEX nabízí zajištění dovolené podle vašich přestav. Spolupracujeme s desítkami českých a německých cestovních kanceláří, jejichž nabídky neustále porovnáváme a přehledně je můžete nalézt na našem webu, věnovaném zajištění levné dovolené a zájezdům podle přání.

Navštivte stránky www.dovolene-zajezdy.cz a vyberte si svou báječnou dovolenou. Vybraný zájezd nebo dovolenou u nás zakoupíte za stejnou cenu a za stejných podmínek, jako u pořádající cestovní kanceláře. Poskytujeme i stejné slevy, včetně slev za včasný nákup nebo zájezdy last minute. Výhodou je naopak to, že nemusíte obcházet jednotlivé cestovní kanceláře a porovnávat jednotlivé nabídky. To uděláme za vás.

Plánujete-li uskutečnit cestu, která není v katalogu zájezdů a dovolených žádné cestovní kanceláře? Všem, kteří rádi cestují do nejrůznějších koutů světa a neradi se přizpůsobují nabídce zájezdových "balíčků" standardních cestovních kanceláří, rádi zajistíme cestu (levné letenky) do kterékoli světové destinace.

V mnoha z nás je zakotvena představa, že individuální cesta musí být dražší. Toto pravidlo neplatí u většiny zámořských destinací (Afrika, Amerika, Asie, Austrálie a Nový Zéland). Při individuální cestě poznáte země zcela jinak, než jen z autobusu a hotelového apartmánu. Můžete ochutnat místní kuchyni, poznat místní zvyky a rozdíly v povahách jednotlivých národů.

U cest tohoto typu nejste závislí na sezóně a jediným kritériem je Vaše fantazie. Při cestách lze využít nejrůznějších akčních nabídek leteckých společností, které průběžně uveřejňujeme na svých webových stránkách www.SVET-LETENEK.cz. Ubytování a další služby si můžete rezervovat u kteréhokoli hotelu. Kromě online hledání levných letenek pro vás máme připraven i vyhledavač ubytování.

Součástí cesty může být například návštěva sportovního utkání. Pracovníci cestovní kanceláře SMILEX vám mohou zajistit vstupenky na nejrůznější akce v zahraničí, včetně fotbalových utkání v Evropě.

Pro levné letenky nebo další služby nás kontaktujte:

Levné letenky:

Služby:

Rychlý kontakt:

CK SMILEX Travel Tel.: +420 596 123 456 E-mail: obchod@smilex.cz Skype Me™!

Cestovní výstrahy:

V tuto chvíli nejsou aktuální žádné výstrahy.

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku

a mějte ihned přehled o všech akčních letenkách,
slevách, soutěžích, užitečných typech a ....

Facebook Zavřít