Tipy pro vaše cesty a užitečné odkazy

Rádi bychom vám doporučili webové portály, které jsou provozovány naší cestovní kanceláří:

Levné letenky

- Náš cestovatelský web SVET-LETENEK.cz se specializuje na zajištění levných letenek online. Shromažďujeme zde ty nejzajímavější nabídky akčních letenek, které jsou k dispozici. Jelikož mají cenově zvýhodněné nabídky svou platnost, doporučujeme si provést rezervaci letenek co nejdříve. Mějte na paměti, že i pouhých 30 minut může mít vliv na dostupnost ceny, protože trh s letenkami je dnes online a tak v reálném čase je nabídka dostupná pro celý svět.

Dovolená - Zájezdy

- Přestože jsme cestovní kancelář, spolupracujeme i s dalšími cestovními kancelářemi a tak vám můžeme nabídnout pestrou nabídku zájezdů do všech koutů světa. Zastupujeme všechny cestovní kanceláře a tak si u nás můžete vybrat a objednat svou vysněnou dovolenou, aniž byste museli navštívit všechny cestovní kanceláře a porovnávat jednotlivé nabídky. Na našem specializovaném webu DOVOLENE-ZAJEZDY.cz si vyhledáte dovolenou podle destinace, termínu cesty, ceny a dalších kritérií.


Vážíte si svých partnerů a klientů?
Odkazujte ze svých webových stránek na profesionály!
Umístěte na své webové stránky odkaz:
<p><a title="Levné letenky online" href="https://www.svet-letenek.cz/">Levné letenky</a>, <a title="letenky levně pro studenty i pro firmy" href="http://www.smilex.cz/">letenky levně</a> a <a title="levná dovolená a zájezdy last minute" href="http://www.dovolene-zajezdy.cz/">levná dovolená a zájezdy</a> od cestovní kanceláře SMILEX.cz</p>

Na rozdíl od většiny internetových prodejců letenek má SMILEX Travel skutečnou - "kamennou" pobočku a zajišťuje klientům přímou podporu.


Mohly by Vás zajímat i následující informace:

  
 

Levné letenky:

Služby:

Rychlý kontakt:

CK SMILEX Travel Tel.: +420 596 123 456 E-mail: obchod@smilex.cz Skype Me™!

Cestovní výstrahy:

V tuto chvíli nejsou aktuální žádné výstrahy.

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku

a mějte ihned přehled o všech akčních letenkách,
slevách, soutěžích, užitečných typech a ....

Facebook Zavřít