Tipy pro vaše cesty a užitečné odkazy

Naše webové stránky jsou doplněny o RSS kanál. Technologie RSS umožňuje uživatelům Internetu přihlásit se k odběru novinek z webu, aniž by mu byly posílány do emailové schránky. Prostřednictvím RSS technologie zpřístupňujeme „Cestovní výstrahy" a „Aktuality", které zahrnují nejzajímavější nabídky na letecké spojení do nejrůznějších světových destinací.

Máte-li o informace tímto způsobem zájem, můžete využít některou z RSS čteček, kterých je na trhu velké množství. Za všechny uvádíme zdarma dostupnou aplikaci FeedReaderCZ. Uživatelům firemních počítačů, kteří si aplikaci nemohou nainstalovat, můžeme doporučit „gadget" Slim RSS Reader ve vyhledavači Google. Po přidání gadgetu je nutné do RSS feed uvést: „www.smilex.cz/rss".


Vážíte si svých partnerů a klientů?
Odkazujte ze svých webových stránek na profesionály!
Umístěte na své webové stránky odkaz:
<p><a title="Levné letenky online" href="http://www.levne-letenky-viza.cz/">Levné letenky</a>, <a title="letenky levně pro studenty i pro firmy" href="http://www.smilex.cz/">letenky levně</a> a <a title="levná dovolená a zájezdy last minute" href="http://www.dovolena-zajezdy-letenky.cz/">levná dovolená a zájezdy</a> od cestovní agentury SMILEX.cz</p>

Na rozdíl od většiny internetových prodejců letenek má SMILEX skutečnou - "kamennou" pobočku a zajišťuje klientům přímou podporu.


Mohly by Vás zajímat i následující informace:

  

Levné letenky:

Služby:

Rychlý kontakt:

CK SMILEX Travel Tel.: +420 596 123 456 E-mail: obchod@smilex.cz Skype Me™!

Cestovní výstrahy:

V tuto chvíli nejsou aktuální žádné výstrahy.

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku

a mějte ihned přehled o všech akčních letenkách,
slevách, soutěžích, užitečných typech a ....

Facebook Zavřít