Víza a komplexní služby pro vízum

Víza i vízum s komplexním servisem

Víza do jednotlivých zemí vám rádi zajistíme. Časovou náročnost a doklady potřebné k vyřízení víza vám sdělíme na základě konkrétního požadavku na danou destinaci.

Před odjezdem do kterékoli země mimo Evropskou unii doporučujeme, zkontrolovat si požadavky na vstup do dané země, i do zemí které jsou využívány jako transferové, a dle těchto požadavků si potřebné vízum zajistit.

Veškeré informace Vám velmi rádi poskytneme v naši cestovní kanceláři SMILEX, a to jak telefonicky na telefonním čísle +420 596 123 456, stejně jako emailem obchod@smilex.cz, nebo kontaktním formulářem – viz. níže. Další možné kontakty jako fax nebo Skype naleznete v sekci Kontakt.

Respektujeme zákony a předpisy které jsou také dostupné na stránkách Ministerstva zahraničních věcí České republiky. Naši pracovníci průběžně sledují aktuální požadavky a snaží se na jednotlivé podmínky upozorňovat již v rámci návrhu cesty. V případě, že potřebujete vízum pro občana jiné státní příslušnosti, je nutné nás na to upozornit, abychom tuto skutečnost zohlednili.

V naší kanceláři vám zajistíme kromě víza také letenky pro služební cesty nebo levné letenky pro soukromé cesty, a příjemně vás překvapí naše zájezdy i levná dovolená.

Ušetříme vám čas i peníze!

U cest do specifických oblastí doporučujeme prověřit aktuální bezpečnostní situaci a požadavky na očkování. Více informací naleznete v sekci Tipy a doporučení.

Kontaktní a poptávkový formulář:

Levné letenky:

Služby:

Rychlý kontakt:

CK SMILEX Travel Tel.: +420 596 123 456 E-mail: obchod@smilex.cz Skype Me™!

Cestovní výstrahy:

V tuto chvíli nejsou aktuální žádné výstrahy.

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku

a mějte ihned přehled o všech akčních letenkách,
slevách, soutěžích, užitečných typech a ....

Facebook Zavřít